در حال بارگذاری

 • آخرین عناوین

  8 سبک عینک قدرتمندترین سیاستمداران در دنیا

  8 سبک عینک قدرتمندترین سیاستمداران در دنیا

  عینک در میان افراد مشهور بهترین وسیله برای بیان رویکرد مد و پوشش آن هاست. بنابراین برای افرادی مثل سیاستمداران که کمتر از احساس خود سخن می گویند، عینک می تواند در عین سکوت زبانی گویا و صادق باشد.

  عینک برای بسیاری از افراد لازم و واجب است.هر یک از ما یک عینک خوب را دوست داریم، عینکی که فریم آن به ما احساس شادابی و اعتماد به نفس دهد. سیاستمداران نیز از این قاعده مستثنا نیستند و تاریخ این حقیقت را به خوبی اثبات کرده که آن‌ها همواره دوستدار یک عینک خوب هستند .

  در سال 2015 برخی از برجسته‌ترین رهبران سیاسی به دلایل مختلف در صدر اخبار قرار داشتند، اما جدا از وقتگذرانی در سیاست، آن‌ها از حس مد خود نیز بسیار آگاه هستند. از چکمه‌ها، کت و شلوارهای خاص خودشان گرفته تا هر چیزی که حس قدرت این رهبران را کامل کند.

  در این میان عینک بهترین وسیله‌ای است که حس و سلیقه‌ی مد آن‌ها را بیان می‌کند.در ادامه سبک عینک چند تن از قدرتمندترین رهبران سیاسی دنیا در سال 2015 را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

  باراک اوباما

  با رئیس جمهور یکی از قدرتمندترین کشورهای دنیا، آمریکا آغاز می کنیم.

  از باراک اوباما حسی همتراز با مد روز انتظار می رود و او هیچ‌گاه در این زمینه ما را ناامید نکرده است. اوباما کاملاً با عشق به عینک اسپرت اش شناخته شده است؛ و این دقیقاً جنبه‌ی خونسرد، ورزش دوست و شوخ طبع اوست.

  به نظر می‌رسد عینک آفتابی OPLL از OLIVER PEOPLESدر اولویت اول رئیس جمهور اوباما قرار دارد.

  شی جین پینگ

  کمال کلمه‌ای است که درارتباط با سلیقه انتخاب عینک شی جین پینگ رئیس جمهور چین به ذهن ما می رسد. او عینک سبک و ساده و قدیمی با فریم مستطیل شکل را ترجیح می دهد. این سبک بر اساس رده‌بندی تطابق شکل صورت‌ها و عینک‌ها، با صورت او همخوانی دارد. اگر می‌خواهید از سبک عینک او پیروی کنید،5287 Ray-Ban RX یکی از انتخاب های شماست.

  دیوید کامرون

  دیوید کامرون نخست وزیر انگلستان بود ولی از علاقه اش برای عینک جا نمانده بود. دیوید کامرون به قاب‌های نیمه مستطیل شکلی که ساده و در عین حال شیک بودند علاقه داشت. قاب ساده‌ی مشکی شخصیت او را جذاب‌تر می‌کند. عینک 6219 Savannah بعضاً مورد استفاده‌ی او بوده است.

  آنگلا مرکل

  او صدراعظم آلمان است و آلمانی‌ها او را به خوبی در بی نقص بودن در مد و پوشش می‌شناسند. آنگلا مرکل هیچ تفاوتی با دیگران ندارد و برخی از زیباترین عینک‌ها را انتخاب می‌کند. عینک انتخابی او در بیشتر مواقع بیضی شکل بدون قاب است که ظاهری مجلل و کلاسیک به این بانوی سیاستمدار می‌دهد.

   29 Optimize Opt M –Vبه عنوان عینک مشابه عینک او، یکی از انتخاب های شماست.

  نارندرا مودی

  نخست وزیر هند، نارندا اخیراً با آرای اکثریت مردم به قدرت رسیده است. بدیهیست، عینک خاص او جذبه بیشتری به شخصیتش اضافه می‌کند. هنگامی که به جزئیات عینک پرداخته شود، متوجه خواهید شد که او معمولاً حالتی راحت و معمولاً نوعی از عینک‌های بدون قاب با محل اتصال فلزی را ترجیح می دهد. وزن سبک عینک به احتمال زیاد از اهمّیّت بالایی برای او برخوردار است. عینک Oakley OX3122 Keel بسیار شبیه به عینکیست که نارندا مودی مورد استفاده قرار می‌دهد.

  فرانسوا اولاند

  فرانسویان برندهای خود را می‌شناسند و رئیس جمهور هم زمانی که می‌خواهد عینکش را انتخاب کند طبعاً از محصولات کشوری که خود زمام‌دار آن است بهره می‌برد. فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه با زدن عینک مستطیل شکل خاص خود شناخته شده است، که به نظر می رسد مانند بسیاری از سیاستمداران، او نیز انواع عینک‌های بدون قاب ساده را ترجیح می‌دهد. قاب‌های مستطیل شکل برای پاریسی‌ها بسیار سبک و شیک هستند. MB0474 Mont Blanc مناسب سلیقه‌ی رئیس جمهور فرانسه در زمینه‌ی عینک است.

  جاکوب زوما

  رئیس جمهور آفریقای جنوبی نیزفردی عینک‌دوست است. جاکوب زوما عینک بیضی شکل کلاسیک را ترجیح داده و برخلاف دیگر رهبران سیاسی او انواع عینک‌های قاب‌دار را به بدون قاب ترجیح می‌دهد. عینک بیضی شکل قاب‌دار خواسته‌ی او را برآورده می سازد و در عین حال به این رهبر خوش اخلاق آفریقایی کمک می‌کند که شیک و رسمی به نظر رسد.

  3107 Oakley OX برای افرادی که سلیقه‌ای مشابه آقای زوما دارند یکی از مناسب‌ترین عینک‌هاست.

  کیم جونگ اون

  رهبر کره شمالی در مباحث جهانی کمترین جای بحث و گفتمان را دارد، اما با این اوصاف در بحث مد سیاستمداران نباید از او غافل شد. عینک مورد علاقه او که بارها و بارها از آن استفاده کرده است قاب مستطیل شکل شیکی دارد که کاملاً صورتش و گرایش‌های سیاسی‌اش را بازگو می‌کند. 3215 Savannahاز لحاظ شکل و رنگ مشابه عینک اوست.

   

  امیدورایم از خواندن این مطلب لذت برده باشید...!
  مارا از نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود بی‌بهره نگذارید...!

  نظر خود را ثبت نمایید

  آیتم های ستاره دار اجباری است. پست الکترونیک شما نمایش داده نمی شود.

   برترین نویسنده ها