در حال بارگذاری

 • آخرین عناوین

  عینک بزنید! آهنگ بشنوید!

  عینک بزنید! آهنگ بشنوید!

  برند Bose فریم های عینک آفتابی را که دارای هدفون هستند، روانه بازار خواهد کرد.

   

  آخرین محصول شرکت آمریکایی Bose عینک آفتابی است که امکان شنیدن موسیقی، انجام مکالمه ی تلفنی و دسترسی به تجربه های واقعیت افزوده (AR) را می دهد.

  این عینک ها را فریم (Frames) می نامند، آن ها دارای اسپیکرهای کوچک و متمرکز روی دسته اش هست؛ که امکان شنیدن را شبیه به هدفون های استاندارد محقق می سازد.

  استفاده از این عینک دارای دو جنبه نوآوری است :

  یک، دریافت پیام صوتی شخصی بدون نیاز به نشستن یا بدون نیاز به گذاشتن دستگاه (تلفن) روی گوش

  دو، تعهد شرکت سازنده بر شنیدن محتویات صوت با کیفیت واقعی

  مهول تریودی (Mehul Trivedi) مدیر Bose Frames می گوید : " Bose Frames انقلابی و عملی است."

  "ظاهر و عملکرد آن تا زمانی که روشن نشود کلاسیک است و مانند عینک آفتابی معمولی عمل می کند؛ ولی زمانی که به تلفن همراه یا صفحات وب و یا هرگونه محتویات صوتی متصل شود، مانند هدفون عمل می کند."

  تریودی ادامه می دهد : "چیزی مشابه آن ها وجود ندارد- آن ها یک پیشرفت خارق العاده هستند که باید ببینید، بزنید و بشنوید تا باور کنید."

  برخلاف آنچه که به عنوان AR شناخته می شود، کمپانی Bose نمی خواهد از حس بصری ستفاده کند. اطلاعات این عینک ها روی صفحه نمایش، مانند Google Glass  یا برنامه های تلفن های هوشمند مانند Pokémon Go نیستند.

  در عوض، این صوتی است که دنیای فیزیکی را ، با فریم های Bose  که دارای یک سنسور حرکتی نه محوری و GPS در دستگاه های iOS یا Android متصل شده هستند برای همگام سازی تجربه های AR با واقعیت فوری مصرف کننده ها پوشش خواهد داد.

  فریم های پلاستیک فشرده دو مدل دارند: یک مدل مربعی مانند مدل عینک Ray Ban-esque و مدل دیگر، گرد با طراحی ظریف و کوچک

  هر دو مشکی مات با لولاهای طلایی رنگ و پین های شارژ هستند.

  وزن عینک ها 45 گرم است، تقریبا در حدود وزن استاندارد عینک های آفتابی.

  یک میکروفون کوچک که امکان کنترل صدا را از طریق Siri یا Google Assistant برای کاربر به منظور برقراری تماس تلفنی فراهم کرده است، در عینک ها جاسازی شده است. همچنین یک دکمه چند منظوره در دسته ی سمت  راست نزدیک به شقیقه تعبیه شده است.

  منبع: bose-sunglasses-frames-headphones

  امیدواریم از مطالعه‌ی این مطلب لذّت کافی را برده باشید...! ما را از نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود بی‌بهره نگذارید...! در صورت داشتن هر گونه پرسش در زمینه‌ی عینک و عدسی طبی و آفتابی با شماره تلگرام 09106866035 در تماس باشید...! 

  نوریک اپتیک نزدیکتر...! 

   

  نظر خود را ثبت نمایید

  آیتم های ستاره دار اجباری است. پست الکترونیک شما نمایش داده نمی شود.

   برترین نویسنده ها